
Santerra Радіатор сталевий бокове підключення тип 22 500x700 SANTERRA
5 845 ₴
- Готово к отправке
- Код: D4CAF2C2AF0D
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Радіатор сталевий бічне підключення тип 22 500x700 SANTERRA - це ідеальне рішення для обігріву вашого будинку або офісу. Виготовлений із високоякісної сталі, він вирізняється міцністю та довговічністю, а його елегантний дизайн гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр. Пристрій має бічне підключення, що дає змогу легко підключати його до системи опалення. При цьому розміри його дорівнюють 500x700 міліметрів, що дає змогу встановити його на стіну в будь-якому зручному місці. Середня тепловіддача цього радіатора становить 1583 Вт, що гарантує швидке та ефективне обігрівання приміщення. Завдяки своїй структурі та формі, радіатор проводить тепло максимально рівномірно по всій поверхні, забезпечуючи комфортну температуру в будь-якій кімнаті. Не варто забувати, що це екологічно чистий продукт, який не містить шкідливих речовин. Він не тільки забезпечує високу тепловіддачу, а й зручний у використанні, легкий в установці та обслуговуванні. Обравши радіатор сталевий бокове підключення тип 22 500x700 SANTERRA, ви отримаєте якісний продукт, який забезпечить вам тепло і затишок у вашому домі чи офісі.
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 500 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Сталь |
| Тип радиатора | 22 |
| Пользовательские характеристики | |
| Выполнение | Панельний |
| Испытательное давление | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Длина | 700 мм |
| Диаметр подключения | Ду 1/2" |
| Комплектация | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Межосевое расстояние | 449 мм |
| Объем | 35,7 л |
| Площадь обогрева | 15,83 м² |
| Мощность, Вт | 1583 |
| Підключення | Бокове |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Давление | 10 Bar |
| Толщина стенки | 1,1 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 845 ₴


