
Santerra Радіатор сталевий бокове підключення тип 22 500x500 SANTERRA
4 633 ₴
- Готово к отправке
- Код: CFD0FCC0D9DE
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сталевий радіатор з боковим підключенням типу 22 500x500 мм від SANTERRA - надійне рішення для обігріву приміщень будь-якого розміру. Висока потужність радіатора - 1131 Вт - забезпечує швидкий і рівномірний прогрів повітря в кімнаті, створюючи комфортні умови для життя. Завдяки міцній і зносостійкій сталі, радіатор зберігає свою функціональність і естетичний вигляд протягом довгого часу. Бічне підключення забезпечує зручність установки і економить місце. Радіатор SANTERRA типу 22 500x500 мм - надійний помічник у забезпеченні затишку і тепла вашого будинку.
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 500 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Сталь |
| Тип радиатора | 22 |
| Пользовательские характеристики | |
| Выполнение | Панельний |
| Испытательное давление | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Длина | 500 мм |
| Диаметр подключения | Ду 1/2" |
| Комплектация | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Межосевое расстояние | 449 мм |
| Объем | 25,5 л |
| Площадь обогрева | 11,31 м² |
| Мощность, Вт | 1131 |
| Підключення | Бокове |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Давление | 10 Bar |
| Толщина стенки | 1,1 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 633 ₴


