
Santerra Радіатор сталевий бокове підключення тип 11 500x700 SANTERRA
4 815 ₴
- Готово до відправки
- Код: E9EF6585751B
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор сталевий бокове підключення тип 11 500x700 SANTERRA
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 500 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Тип радіатора | 11 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 7,64 кг |
| Вага нетто | 7,14 кг |
| Виконання | Панельний |
| Випробувальний тиск | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Довжина: | 700 мм |
| Діаметр під'єднання | Ду 1/2" |
| Комплектація | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Міжосьова відстань | 349 мм |
| Об'єм | 22,58 л |
| Площа обігрівання | 8,11 м2 |
| Потужність, Вт | 811 |
| Підключення | Бокове |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Тиск | 10 Bar |
| Товщина стінки | 1,1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 815 ₴


