
Santerra Радіатор біметалевий SANTERRA ALFA 500/78 10 секцій
438 ₴
- Готово к отправке
- Код: EFBBF20EBB16
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Біметалевий радіатор SANTERRA ALFA 500/78 представляє собою зіставлення технологій виготовлення двох типів радіаторів: алюміній та сталь. Для виготовлення даного радіатора використовується алюміній як матеріал для внутрішніх ламелей, а зовнішню оболонку створено зі сталі.
Як і в інших біметалевих радіаторах, основним вигодою є те, що алюмінієві ламелі забезпечують дуже хорошу теплопередачу, завдяки чому радіатори з розрахунку на одиницю площі більш ефективні в порівнянні з традиційними стальними радіаторами. При цьому, зовнішня оболонка радіатора зі сталі забезпечує високу стійкість до механічних пошкоджень та збільшує термін експлуатації в цілому, тому такі радіатори є дуже практичними і функціональними виключно для всіх вимог покупців.
Розміри біметалевого радіатора SANTERRA ALFA 500/78 становлять 500 мм між осями і 78 мм глибиною. Всередині радіатора розташований алюмінієвий елемент, який відповідає за передачу тепла і забезпечує потужність висотою 212 Вт на одиницю площі. Наявність підключення з двох боків, які дозволяють встановлювати радіатор як з правого, так і з лівого боку, дозволяє встановлювати його в будь-яке місце приміщення.
Монтаж біметалевого радіатора SANTERRA ALFA 500/78 не такий важкий, і простий у виконанні. Монтаж може бути здійснений як в приміщенні приватного будинку, так і у багатоквартирному будинку, при цьому, він гармонійно поєднується з будь-яким інтер'єром.
Завдяки всім характеристикам, зазначеним вище, біметалевий радіатор SANTERRA ALFA 500/78 є ідеальним варіантом для опалення будь-якого приміщення, будь то житлова квартира, будинок, офісне приміщення чи інше комерційне приміщення. Такий радіатор відмінно доповнить будь-який інтер'єр, забезпечуючи зручне і комфортне опалення в холодну пору року.
Тому, якщо Ви шукаєте надійний та ефективний спосіб опалення, біметалевий радіатор SANTERRA ALFA 500/78 для Вас гарантовано стане ідеальним варіантом, який задовольнить всі Ваші потреби та вимоги.
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 555 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Биметалл |
| Пользовательские характеристики | |
| Выполнение | 10 секцій |
| Испытательное давление | 35 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Длина | 760 мм |
| Диаметр подключения | Ду 1" |
| Комплектация | Без комплекта |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
| Объем | 2,8 л |
| Площадь обогрева | 13,4 м² |
| Підключення | Бокове |
| Тип | Радіатор біметал |
| Давление | 20 Bar |
Информация для заказа
- Цена: 438 ₴



