
K-flex Полотно 10x1000-20 K-flex ST АD (80110210107)
1 469 ₴
- Готово к отправке
- Код: 112555C723D5
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
У лінійці професійної технічної теплоізоляції ST з'явилася новинка: полотно K-FLEX ST АD, яке виготовляється на основі самоклейки та армується сіткою. Розробка призначена для технічної ізоляції матеріалів, об'єктів та поверхонь з будь-яким температурним режимом (від'ємним та додатним).
Техніко-експлуатаційні властивості
- Вид виробу: рулон.
- Діапазон робочої температури ізольованого матеріалу: -200 °С — +85 °С.
- Товщина: 10 мм.
- Основа: самоклеюча, армована сіткою.
- Теплопровідність: 0,035 Вт/(м·К).
У каталозі компанії “Теплоарматура” представлений найповніший асортимент продукції ТМ К-ФЛЕКС, тому що ми є офіційним дистриб’ютором італійської продукції в нашій країні. У нас можна купити полотно на самоклеючій основі в будь-якому обсязі за вигідною ціною для теплоізоляції системи будь-якої складності. Для оформлення заявки слід замовити дзвінок або ж зателефонувати менеджерам у відділ збуту за номером телефону +380 (44) 353-10-33
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Толщина | 10 мм |
| Производитель | K-Flex |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 80110210107 |
| Вес (кг) | 0,300 |
| Огнестойкость | Г1 |
| Коэффициент теплопроводности | 0,031 - 0,037 Вт/м·К |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кількість у заводській упаковці | 20 |
| Материал | Каучук |
| Опір водяної пари | ≥10000 |
| Особливість | Клеєвий шар |
| Назначение | Для водопостачання |
| Теплопроводность | 0,031 Вт/м·К |
| Тип | Теплоізолююче полотно |
| Ширина | 1 м |
| Плотность | 30 (+/-7) кг/м3 |
Информация для заказа
- Цена: 1 469 ₴


