
K-flex Теплоізоляція 42/6 K-flex РЕ RED (060422118PE0CR)
79 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
- Готово к отправке
- Код: B13297FF87F8
В системах трубопроводу, виконаних з природного каучуку, використовується теплоізоляція K-FLEX 42х6 РЕ RED. Основним призначенням італійської розробки є мінімізація тепловтрат у побутових та промислових інженерних системах.
Застосовується італійська ізоляція повсюдно:
- в інженерних опалювальних системах;
- в побутовому та промисловому будівництві;
- в гарячому та холодному водопостачанні.
Особливістю ізоляції, крім 100% безпеки для здоров'я та повної екологічності матеріалу, є унікальна технологія RED. Додаткове покриття дозволяє забезпечити ефективний захист ізоляції на довгі роки.
Техніко-експлуатаційні властивості
- Товщина ізоляції: 6 - 9 мм.
- Діаметр: 15-42 мм.
- Показник робочої температури: -40°С — +90°С.
- Матеріал: спінений полімер (поліетилен).
Каталог компанії “Теплоарматура” включає повний асортимент продукції італійської компанії К-ФЛЕКС. На правах офіційного дистриб'ютора ми пропонуємо за вигідною ціною ізоляцію лінійки ST, SOLAR та РЕ RED. У нас можна купити ізоляцію в оптовому та роздрібному обсязі, для комплектації об'єкта будь-якої складності. Для оформлення заявки можна замовити дзвінок або зв'язатися з менеджером відділу збуту за телефоном +380 (44) 353-10-33
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | K-Flex |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 060422118PE0CR |
| Вес (кг) | 0,073 |
| Огнестойкость | Г1 |
| Диаметр | Dn 42 |
| Коэффициент теплопроводности | 0,040 Вт/м·К (+20 °С) |
| Цвет | Алый |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кількість у заводській упаковці | 120 |
| Материал | Полиэтилен |
| Опір водяної пари | ≥4000 |
| Назначение | Для водопостачання |
| Теплопроводность | 0,040 Вт/м·К |
| Тип | Трубна ізоляція |
| Толщина | 6 мм |
| Плотность | 30 (+/-7) кг/м3 |
- Цена: 79 ₴


