
K-flex Теплоізоляція 18/9 K-flex 2 ST (09018005508)
70 ₴
- Готово до відправки
- Код: F46003AD9924
Призначення технічної теплоізоляції K-flex 18/9 2 ST — використання для поверхонь з від'ємними, додатними температурами. В “Теплоарматура” її найчастіше замовляють для опалювальних систем, холодильного обладнання. Універсальний виріб італійського виробництва можна використовувати для об'єктів нафтохімії, промислових трубопроводів.
Висока якість матеріалу — синтетичного каучуку — забезпечує моделі підвищену стійкість до зношування. Вона довговічна, не боїться температурних перепадів, вологи, корозії та ультрафіолету. Ґрунтуючись на відгуках користувачів, її можна рекомендувати придбати як комфортний у монтажі варіант.
Основні характеристики теплоізоляції K-flex 18/9 2 ST
- Робоча температура: від -165 до +110 градусів.
- Опір дифузії водяної пари — ≥ 10 000.
- Кислотність — 7±1.
- Запах — нейтральний.
- Колір — чорний.
- Розміри: довжина — 2 метри, діаметр/товщина — 18/9 мм.
Особливості експлуатації
Продукція не накопичує вологу, має високий ступінь дифузійного опору. Пористість матеріалу забезпечує йому низьку теплопровідність. За рахунок гнучкої структури трубку легко монтувати. Простоті в плані таких робіт сприяє і легкість кріплення: іноді достатньо фірмового клею. Ці властивості дають можливість скоротити час монтажу, спрощують облаштування місць зі складною конфігурацією: трійників, кутів і кранів.
Трубчастий матеріал призначений для мідних труб, чий діаметр становить ¼ дюйма. Його якості зумовлюють сферу застосування теплоізоляції К-флекс 18/9 2 СТ. Її варто купити для систем:
- вентиляції;
- опалення;
- кондиціонування.
Інші параметри та переваги
Пружність, пористість спіненого каучуку, з якого виконано виріб, запобігає монтажному ущільненню. Навіть якщо на нього чинився сильний, але недовгий, тиск, воно швидко відновлює первинний зовнішній вигляд, товщину.
Стійкість до впливу підвищеної вологості — ще одна перевага продукції. Трубка витримує практично будь-які експлуатаційні умови. Вона не намокає, не вбирає вологу. Крім того, в ній не з'являються гнильні бактерії, не формується кисле середовище. Це перешкоджає появі корозії в комунікаціях.
Продукт виготовлений без азбесту та CFC–HCFC, завдяки чому є екологічно безпечним, що підтверджується сертифікатом відповідності. Він має хорошу біологічну та бензостійкість. Пройшов сертифікацію УкрСЕПРО, відповідає санітарним нормам.
Надійність підтверджується дворічною гарантією від виробника. Однак середній термін служби покриття становить мінімум чверть століття.
Наш інтернет-магазин пропонує купити теплоізоляцію К-флекс 18/9 2 СТ за доступною ціною. Фото можна переглянути на сторінці товару. В асортименті — й інші продукти фірми, які стануть в нагоді при прокладанні ізоляції. Для оптових покупців вартість знижується.
Щоб уточнити наявність, отримати консультацію або оформити замовлення — телефонуйте самі або замовте зворотний дзвінок. Приймаємо оплату готівкою. Передбачено безготівковий розрахунок.
Доставка здійснюється по Києву, Харкову, Одесі, Львову, Запоріжжю, Дніпру та іншим містам України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | K-Flex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 09018005508 |
| Вага (кг) | 0,052 |
| Вогнестійкість | Г1 |
| Діаметр | Dn 18 |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0,031 Вт/м·К |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кількість у заводській упаковці | 166 |
| Матеріал | Каучук |
| Опір водяної пари | ≥10000 |
| Призначення | Для водопостачання |
| Теплопровідність | 0,031 Вт/м·К |
| Тип | Трубна ізоляція |
| Товщина | 9 мм |
| Щільність | 30 (+/-7) кг/м3 |
- Ціна: 70 ₴


