
IZOflex Теплоізоляція 22/13 (160 м) IZOflex
25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12CD32035F43
Наш інтернет-магазин пропонує високоякісну теплоізоляцію IZOflex 22/13 за доступною ціною. Матеріал виготовляється міжнародною компанією Abriso, яка здобула міцні позиції на європейському ринку.
Модель славиться підвищеною стійкістю до зносу, зовнішніх впливів і перепадів температури. Її призначення — ізоляція систем водопостачання та опалення. Основуючись на відгуках користувачів, її можна рекомендувати як простий у монтажі варіант.
Висока якість і невисока, якщо порівнювати з аналогічними виробами, ціна — ключові переваги утеплювача. Його замовляють для промислового, приватного та цивільного будівництва.
Основні характеристики теплоізоляції IZOflex 22/13
- Робочі температури: -40 — +90°C.
- Стійкість до стиснення: 30 кПа.
- Теплопровідність: 0,0397 Вт/м градус К, при 10 градусах.
- Розміростійкість: ±1,1%.
- Щільність: мінімум 20 кг/м3.
- Водопоглинання: 8%.
- Діаметр — 22 мм.
- Товщина — 13 мм.
- Колір: сірий.
Основні особливості
Як можна побачити на фото, пристрій має замкнуту структуру з дрібними порами. Саме маленькі розміри осередків забезпечують високі звукопоглинальні та теплоізоляційні властивості.
Постачання виробу здійснюється у вигляді труби. Обробляти його просто: воно легко ріжеться, швидко приклеюється і висікається. Роботи з установлення не вимагають багато часу та зусиль. Великої кількості монтажних аксесуарів також не потрібно. Адже потрібно лише розрізати матеріал вздовж, надіти його на трубу і склеїти місце розрізу. За потреби, його можна додатково покрити плівкою.
Особливості утеплювача визначають сферу його застосування. Технічну теплоізоляцію ІЗОфлекс 22/13 можна купити для:
- опалювальних систем;
- ХВС;
- ГВС;
- каналізації.
Переваги утеплювача
Інженери компанії подбали про екологію: матеріал виготовляється за озонозберігаючою технологією. При виготовленні не використовується фреон та інші шкідливі для навколишнього середовища та людини речовини.
Окрім екологічної безпеки, для пристрою характерний високий рівень пожежної безпеки. Воно стійке до займання, розповсюдження полум’я. Виріб стійкий до зносу, розтягування, вигинів та вібрацій. Воно не боїться впливу хімічних речовин і вологи.
Довговічність моделі підтверджується гарантією від виробника. Термін обслуговування складає 24 місяці. Але при грамотному встановленні, експлуатації, вона може служити більше чверті століття.
В “Теплоарматура” можна недорого купити теплоізоляцію ІЗОфлекс 22/13 та супутні товари. Для оптових покупців ціна знижується. Приймаємо оплату готівкою, безготівковими платежами.
Забезпечуємо своєчасну доставку продукції по Києву, Запоріжжю, Львову, Харкову, Одесі, Дніпру та всій Україні. Якщо хочете уточнити наявність, зробити замовлення або отримати безкоштовну консультацію — телефонуйте. Щоб менеджер зв'язався з вами сам, натисніть на кнопку зворотного дзвінка на сайті.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага (кг) | 0,036 |
| Вогнестійкість | Г1 |
| Діаметр | Dn 22 |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0,035-0,038 Вт/м·К |
| Колір | Сірий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість у заводській упаковці | 160 |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Призначення | Для водопостачання |
| Теплопровідність | 0,35 Вт/м·К |
| Тип | Трубна ізоляція |
| Товщина | 13 мм |
| Щільність | 25-40 кг/м3 |
- Ціна: 25 ₴


