Бак розширювальний 150 літрів від ROZ-NAVI - ідеальне рішення для систем опалення та водопостачання. Виготовлений в Туреччині, цей бак є міцним та надійним, стійким до високого тиску 10 бар та високих температур. Завдяки вбудованому конекторові 1”, цей бак з легкістю підключається до системи та допомагає збільшити її ресурс. Бак розширювальний 150 літрів від ROZ-NAVI - це надійне рішення для Вашого будинку чи квартири, яке забезпечить надійне водопостачання та опалення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр | 500 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 29 кг |
| Вага (кг) | 29,000 |
| Вид монтажа | Підлоговий |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 1100х500х500 |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Діаметр під'єднання | 1" |
| Конструкція | Вертикальний |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Матеріал мембрани | EPDM гума |
| Об'єм | 150 л |
| Призначення | Для опалення |
| Температура | -10...+100 °C |
| Тип | Розширювальний бак |
| Тип мембрани | Змінна |
| Тиск | Ру 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 444 ₴



