
Santerra Радіатор сталевий нижнє підключення тип 22 500х1500 SANTERRA
9 666 ₴
- В наявності
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор SANTERRA - це ідеальне рішення для тих, хто шукає високоякісний і надійний радіатор для свого будинку. Сталевий корпус забезпечує довговічність і відмінну тепловіддачу, даючи змогу швидко й ефективно обігрівати приміщення. Нижнє підключення значно спрощує процес установки і дає більш естетичний зовнішній вигляд. Модель типу 22 має дві колонки і два ряди пластин, що збільшує тепловіддачу і забезпечує достатній рівень обігріву для великих приміщень. Радіатор має розмір 500x1500 мм, що дозволяє з легкістю встановлювати його в різних кімнатах. SANTERRA - це чудовий вибір для тих, хто шукає стильний і функціональний радіатор для дому або офісу.
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 500 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Тип радіатора | 22 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання | Панельний |
| Випробувальний тиск | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Довжина: | 1500 мм |
| Діаметр під'єднання | Ду 1/2" |
| Комплектація | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Міжосьова відстань | 449 мм |
| Об'єм | 76,5 л |
| Площа обігрівання | 33,92 м2 |
| Потужність, Вт | 3392 |
| Підключення | Нижнє |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Тиск | 10 Bar |
| Товщина стінки | 1,1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 666 ₴


