
K-flex Теплоізоляція 22/13 K-flex РЕ COMPACT RED (130222118PE0CR)
81 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Теплоізоляція 22/13 K-flex РЕ COMPACT RED
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Товщина | 13 мм |
| Основні | |
| Виробник | K-Flex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 130222118PE0CR |
| Вага (кг) | 0,580 |
| Вогнестійкість | Г1 |
| Діаметр | Dn 22 |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0,040 Вт/м·К (+20 °C) |
| Колір | Яскравий |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кількість у заводській упаковці | 80 |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Опір водяної пари | ≥4000 |
| Призначення | Для водопостачання |
| Теплопровідність | 0,040 Вт/м·К |
| Тип | Трубна ізоляція |
| Щільність | 30 (+/-7) кг/м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 ₴


