
Danfoss Колекторр 6+6 з витратомірами FHF 088U0526 Danfoss (088U0526)
16 910 ₴
- Готово до відправки
- Код: 462E9053AB53
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колекторр 6+6 з витратомірами FHF 088U0526 Danfoss
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danfoss |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 088U0526 |
| Вага (кг) | 4,200 |
| Діаметр | Dn 1" |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Кількість відводів | 6 |
| Максимальна робоча температура, °С | 90 |
| Максимальний робочий тиск, Bar | 6 |
| Матеріал | Латунь |
| Міжосьова відстань | 50 мм |
| Призначення | Тепла підлога |
| Приєднання до відведень | 3/4 Euroconus |
| Приєднувальна різьба колекторів | Dn 1" |
| Тип | Колектор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 910 ₴


