
STANDARD Колекторна група 1''x 7 Euroconus-3/4'' з нержавіючої сталі, з витратомірами 4802507 STANDARD (4802507)
4 140 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22E65DDF83B9
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колекторна група 1''x 7 Euroconus-3/4'' з нержавіючої сталі, з витратомірами 4802507 STANDARD
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 4802507 |
| Виконання | З витратомірами |
| Діаметр | Dn 1" |
| Кількість відводів | 7 |
| Максимальна робоча температура, °С | 110 |
| Максимальний робочий тиск, Bar | 10 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Міжосьова відстань | 50 мм |
| Приєднання до відведень | 3/4 Euroconus |
| Приєднувальна різьба колекторів | Dn 1" |
| Тип | Колектор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 140 ₴


