
STANDART Колекторна група 1''x 6 Euroconus-3/4'' з нержавіючої сталі, з витратомірами 4802506 STANDARD (4802506)
3 643 ₴
- Готово до відправки
- Код: 31B02FD09347
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колекторна група 1''x 6 Euroconus-3/4'' з нержавіючої сталі, з витратомірами 4802506 STANDARD
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 4802506 |
| Виконання | З витратомірами |
| Діаметр | Dn 1" |
| Кількість відводів | 6 |
| Максимальна робоча температура, °С | 110 |
| Максимальний робочий тиск, Bar | 10 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Міжосьова відстань | 50 мм |
| Приєднання до відведень | 3/4 Euroconus |
| Приєднувальна різьба колекторів | Dn 1" |
| Тип | Колектор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 643 ₴







