
Giacomini Колектор ЗР 4 виходівх1"х3/4" EUROKONUS, R551SY064 GIACOMINI (R551SY064)
3 938 ₴
- Готово до відправки
- Код: B06E87AF7A98
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колектор Dn 1" виготовлений з латуні, призначений для використання в системах опалення. Надійний у роботі, працює при температурі до 110°C та тиску до 16 Бар. Забезпечує герметичне та довговічне з'єднання. Простий у монтажі, підходить для побутових та промислових об'єктів. Ідеальний вибір для стабільної та ефективної роботи мережі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giacomini |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | R551SY064 |
| Вага (кг) | 0,404 |
| Діаметр | Dn 1" |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кількість відводів | 4 |
| Максимальна робоча температура, °С | 110 |
| Максимальний робочий тиск, Bar | 16 |
| Матеріал | Латунь |
| Міжосьова відстань | 50 мм |
| Приєднання до відведень | 3/4 Euroconus |
| Приєднувальна різьба колекторів | Dn 1" |
| Тип | Колектор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 938 ₴


