
Giacomini Колектор котельний 1"1/4 x 1" 3 -вихода, в ізоляції R586SEY03 GIACOMINI (R586SEY03)
36 319 ₴
- Готово до відправки
- Код: B2D865666F4C
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колектор Dn 1 1/4" виготовлений з латуні, призначений для використання в системах опалення. Надійний у роботі, працює при температурі до 110°C та тиску до 6 Бар. Забезпечує герметичне та довговічне з'єднання. Простий у монтажі, підходить для побутових та промислових об'єктів. Ідеальний вибір для стабільної та ефективної роботи мережі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giacomini |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | R586SEY03 |
| Вага (кг) | 3,500 |
| Діаметр | Dn 1 1/4" |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кількість відводів | 3 |
| Максимальна робоча температура, °С | 110 |
| Максимальний робочий тиск, Bar | 6 |
| Матеріал | Латунь |
| Міжосьова відстань | 125 мм |
| Призначення | Тепла підлога |
| Приєднання до відведень | 1 |
| Приєднувальна різьба колекторів | Dn 1 1/4" |
| Тип | Колектор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 319 ₴


