
Rubineta Шланг-голка Rubineta 100 (довга) 619100 (619100)
337 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1930582B9B63
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг-голка Rubineta 100 (довга) 619100
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Виробник | Rubineta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 619100 |
| Вага нетто | 0,148 кг |
| Вага (кг) | 0,180 |
| Гарантія, міс. | 60 |
| Довжина: | 100 см |
| Діаметр під'єднання | 1/2" |
| Комплектація | Шланг |
| Країна реєстрації бренду | Литва |
| Кількість у первинній упаковці | 50 |
| Особливість | Нержавіюча обплетення |
| Призначення | Для змішувача |
| Різьба | Внутрішня-зовнішня |
| Тип | Гнучка підводка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337 ₴



