
Rubineta Шланг-голка Rubineta 80 (коротка) 618080 (618080)
296 ₴
- Готово до відправки
- Код: B7B4D316E7E6
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг-голка Rubineta 80 (коротка) 618080
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubineta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 618080 |
| Вага нетто | 0,113 кг |
| Вага (кг) | 0,140 |
| Гарантія, міс. | 60 |
| Довжина: | 80 см |
| Діаметр під'єднання | 1/2" |
| Комплектація | Шланг |
| Країна реєстрації бренду | Литва |
| Кількість у первинній упаковці | 100 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Особливість | Нержавіюча обплетення |
| Призначення | Для змішувача |
| Різьба | Внутрішня-зовнішня |
| Тип | Гнучка підводка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 296 ₴



