
Rubineta Шланг-голка Rubineta 60 (коротка) 618060 (618060)
270 ₴
- Готово до відправки
- Код: 80FB69111778
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг-голка Rubineta 60 (коротка) 618060
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 618060 |
| Вага нетто | 0,097 кг |
| Вага (кг) | 0,110 |
| Гарантія, міс. | 60 |
| Довжина: | 60 см |
| Діаметр під'єднання | 1/2" |
| Комплектація | Шланг |
| Країна реєстрації бренду | Литва |
| Кількість у первинній упаковці | 100 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Особливість | Нержавіюча обплетення |
| Призначення | Для змішувача |
| Різьба | Внутрішня-зовнішня |
| Тип | Гнучка підводка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴



