
Rubineta Душова стійка Rubineta Viko 621021 (621021)
1 736 ₴
- Готово до відправки
- Код: 65C0E995B96E
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова стійка Rubineta Viko 621021
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 810 мм |
| Країна виробник | Литва |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 621021 |
| Вага (кг) | 0,600 |
| Вид монтажа | Настінний |
| Висота | 80 мм |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Колір | Хром |
| Країна реєстрації бренду | Литва |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Статура | Постійний асортимент |
| Тип | Душова стійка |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 736 ₴



