
ROZ-NAVI Бак розширювальний 750 л, 2", 10 бар, Туреччина (ROZ-NAVI)
44 598 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1428B3833DDC
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бак розширювальний 750 л, 2”, 10 бар, виготовлений в Туреччині та продається під брендом ROZ-NAVI - це надійний та якісний товар для забезпечення правильної роботи системи опалення, водопостачання або системи кондиціонування.
Цей бак має об'єм 750 літрів, що забезпечує достатню кількість резервуарного простору для води, що розширюється при збільшенні тиску. Діаметр 2 дюйми (50 мм) забезпечує максимальну продуктивність та можливість підключення до різних систем.
Максимальний тиск, з яким можна використовувати цей бак, становить 10 бар, що робить його придатним для використання в різних умовах. Виготовлений з високоякісної сталі, бак є міцним та довговічним.
Цей бак розширювальний 750 л, 2”, 10 бар від ROZ-NAVI - це найкращий вибір для власників будинків та підприємств, які шукають надійний та ефективний бак, щоб забезпечити оптимальну роботу систем опалення, водопостачання або кондиціонування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 110 кг |
| Вага (кг) | 110,000 |
| Вид монтажа | Підлоговий |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 1950х750х750 |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Діаметр | 750 мм |
| Діаметр під'єднання | 2" |
| Конструкція | Горизонтальний |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Матеріал мембрани | EPDM гума |
| Об'єм | 750 л |
| Призначення | Для опалення |
| Температура | -10...+100 °C |
| Тип | Розширювальний бак |
| Тип мембрани | Змінна |
| Тиск | Ру 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 598 ₴


