Бак розширювальний 300 л, 1 1/4”, 10 бар, Туреччина (ROZ-NAVI) - це прекрасна надбудова для систем опалення та водопостачання. Виготовлений з якісного металу, він має розмірність 300 літрів та повітряний клапан. Даний бак може працювати з тиском до 10 бар, завдяки чому забезпечує стабільне функціонування системи незалежно від змін тиску. Легкий у встановленні та експлуатації, бак ROZ-NAVI стане відмінним вибором для будь-якого об'єкта, де необхідне якісне водопостачання та опалення. Виробництво - Туреччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 45 кг |
| Вага (кг) | 45,000 |
| Вид монтажа | Підлоговий |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 1230х640х640 |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Діаметр | 640 мм |
| Діаметр під'єднання | 1 1/4" |
| Конструкція | Горизонтальний |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Матеріал мембрани | EPDM гума |
| Об'єм | 300 л |
| Призначення | Для опалення |
| Температура | -10...+100 °C |
| Тип | Розширювальний бак |
| Тип мембрани | Змінна |
| Тиск | Ру 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 229 ₴



