
IMERA Гідроакумулятор 200 л, 1 1/4", 10 бар, горизонтальний IMERA AO (VAO200)
19 578 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0F4625E50B43
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гідроакумулятор IMERA AO 200 л горизонтальний з клапаном 1 1/4” та максимальним тиском 10 бар – це надійний та якісний продукт середнього обсягу для забезпечення гідравлічної стабільності системи водопостачання або опалення. Він побудований з високоякісної сталі з маркуванням S235JR та відповідає всім стандартам якості та безпеки.
Дана модель повинна знаходитися в кожному домоволодінні або в офісі, де присутня система водопостачання та опалення. Її діапазон застосування широкий: від пожежної безпеки до забезпечення кількох будинків водою та захисту трубопроводів від надмірного тиску.
Надзвичайна міцність гідроакумулятора забезпечується тиском, який може досягати 10 бар, тому що він здатний утримувати велику кількість води протягом тривалого часу. Клапан з діаметром підключення 1 1/4” дозволяє установити гідроакумулятор звідусіль, не залежно від розмірів трубопроводу, що збільшує його мобільність та компактність.
Горизонтальний дизайн забезпечує зручну інсталяцію та мінімальну займану площу в приміщенні. Також забезпечується гарний рівновага води, а це позитивно впливає на ефективність роботи всієї системи.
Унікальність продукту полягає в його якості та надійності. Гідроакумулятор дозволяє краще розподіляти тиск води по системі, щоб запобігти перевантаженню. Це збільшує термін експлуатації всієї системи водопостачання або опалення, чим знижується ризик аварій в системі та заощаджується час і гроші на ремонт.
Загальна місткість гідроакумулятора становить 200 літрів, що дозволяє забезпечити потреби будинку у воді. Тому, якщо вам потрібен якісний та надійний гідроакумулятор для вашої системи водопостачання або опалення, купуйте модель IMERA AO 200 л.
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 628 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал мембрани | EPDM гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VAO200 |
| Вага нетто | 33,2 кг |
| Вага (кг) | 33,200 |
| Вид монтажа | Підлоговий |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 600х900х628 |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Діаметр під'єднання | 1 1/4" |
| Конструкція | Горизонтальний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Об'єм | 200 л |
| Призначення | Для опалення |
| Температура | -10...+100 °C |
| Тип | Гідроакумулятор |
| Тип мембрани | Змінна |
| Тиск | Ру 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 578 ₴


