
IMERA Гідроакумулятор 50 л, 1", 10 бар, горизонтальний IMERA AO (VAO50)
5 665 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0B0E9A5674EC
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гідроакумулятор 50 л, 1”,10 бар, горизонтальний. IMERA AO - це ідеальне рішення для забезпечення надійного та безперебійного водопостачання вашого будинку або котеджу. Виготовлений з високоякісних матеріалів, цей гідроакумулятор забезпечує швидку та ефективну зберігання води та дозволяє насолоджуватися комфортним водопостачанням в будь-який час дня та ночі. Його об'єм в 50 літрів забезпечує достатню кількість води для використання в кожному домашньому господарстві, а максимальний тиск в 10 бар дозволяє отримувати сильний тиск води навіть на великій відстані. Гідроакумулятор IMERA AO з можливістю горизонтального монтажу - це надійний та довговічний продукт, який з легкістю зможе відповісти на всі ваші потреби в забезпеченні водопостачання в будинку.
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 365 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал мембрани | EPDM гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VAO50 |
| Вага нетто | 9,37 кг |
| Вага (кг) | 9,370 |
| Вид монтажа | Підлоговий |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 380х585х365 |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Діаметр під'єднання | 1" |
| Конструкція | Горизонтальний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Об'єм | 50 л |
| Призначення | Для водопостачання |
| Температура | -10...+100 °C |
| Тип | Гідроакумулятор |
| Тип мембрани | Змінна |
| Тиск | Ру 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 665 ₴


