
IMERA Гідроакумулятор 300 л, 1 1/4", 10 бар, вертикальний IMERA AV (VAV300)
22 407 ₴
- Готово до відправки
- Код: D7B629335FFE
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гідроакумулятор IMERA AV з показником 300 л, діаметром підключення 1 1/4 дюйма та максимальним тиском 10 бар - ідеальне рішення для оптимізації роботи Вашої системи водогону. Виготовлений у вертикальному виконанні, гідроакумулятор забезпечує високий ступінь надійності та безперебійної роботи системи водопостачання. Міцний корпус та ефективна конструкція забезпечують стійкість до зносу та довгий термін служби. Будьте впевнені в якості та надійності своєї системи з гідроакумулятором IMERA AV 300 л!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр | 650 мм |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VAV300 |
| Вага нетто | 46,3 кг |
| Вага (кг) | 46,300 |
| Вид монтажа | Підлоговий |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 1240х650х650 |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Діаметр під'єднання | 1 1/4" |
| Конструкція | Вертикальний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Матеріал мембрани | EPDM гума |
| Об'єм | 300 л |
| Призначення | Для опалення |
| Температура | -10...+100 °C |
| Тип | Гідроакумулятор |
| Тип мембрани | Змінна |
| Тиск | Ру 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 407 ₴


