
IMERA Гідроакумулятор 150 л, 1", 10 бар, вертикальний IMERA AV (VAV150)
15 123 ₴
- Готово до відправки
- Код: ABF634B8C8DB
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гідроакумулятор 150 л, 1”,10 бар, вертикальний. IMERA AV - це надійний та ефективний продукт, який універсально використовується в системах водопостачання, водоочищення, опалення та кондиціонування повітря. Цей гідроакумулятор має обсяг 150 літрів, що дозволяє забезпечити систему достатньою кількістю води на тривалий час.
У приладі встановлено металевий бак із покриттям, що забезпечує довговічність і міцність, та робочий тиск 10 бар. Це гарантує безпеку і надійність його використання, що дозволяє зменшити негативні наслідки несправностей. Крім цього, акумулятор здатний витримати температурний режим від -10 до +99 градусів Цельсія, що робить його пристосованим для будь-яких умов експлуатації.
IMERA AV оснащений одним дюймовим з'єднанням, що дозволяє йому легко і швидко підключатися до системи водопостачання. Крім того, він має вертикальну форму, що робить його більш компактним та естетично привабливим. Якість його виготовлення та робота на безшумних відмінностях дозволяє вважати його одним з кращих у своєму класі.
Купівля гідроакумулятора IMERA AV - це розв'язання проблеми з підтиском в системах водопостачання та його можна використовувати як у приватному будинку, так і в промислових цілях. Сучасний і ефективний продукт, що забезпечить Вам всі потреби в воді та довго буде служити.
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 550 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал мембрани | EPDM гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VAV150 |
| Вага нетто | 23,6 кг |
| Вага (кг) | 23,600 |
| Вид монтажа | Підлоговий |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 975х550х550 |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Діаметр під'єднання | 1" |
| Конструкція | Вертикальний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Об'єм | 150 л |
| Призначення | Для водопостачання |
| Температура | -10...+100 °C |
| Тип | Гідроакумулятор |
| Тип мембрани | Змінна |
| Тиск | Ру 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 123 ₴


