
IMERA Бак розширювальний 18 л, 3/4", 8 бар, вертикальний IMERA R (без ніжок) (VR18)
1 924 ₴
- Готово до відправки
- Код: CAC9F29A8D95
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бак розширювальний IMERA R - це високоякісний і надійний товар, який стане ідеальним вибором для вашої системи водопостачання. Завдяки місткості 18 літрів і робочого тиску 8 бар, він забезпечує ефективну роботу вашої гідропостачальної системи. Бак виготовлений з якісної сталі та має вертикальне розташування, що дозволяє ефективно економити простір в приміщенні. Для зручності монтажу, бак не оснащений ніжками. Забезпечте надійне та стабільне функціонування своєї системи водопостачання з баком розширювальним IMERA R.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VR18 |
| Вага нетто | 3,29 кг |
| Вага (кг) | 3,290 |
| Вид монтажа | Підвісний |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 430х280х280 |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Діаметр | 280 мм |
| Діаметр під'єднання | 3/4" |
| Конструкція | Вертикальний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Матеріал мембрани | EPDM гума |
| Об'єм | 18 л |
| Призначення | Для опалення |
| Температура | -10...+100 °C |
| Тип | Розширювальний бак |
| Тип мембрани | Змінна |
| Тиск | Ру 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 924 ₴


