
Santerra Радіатор сталевий, нижнє підключення тип 11 500х1100 SANTERRA (без кріплень)
6 049 ₴
- Готово до відправки
- Код: E1EE6B99C785
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 500 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Тип радіатора | 11 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання | Панельний |
| Випробувальний тиск | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Довжина: | 1100 мм |
| Діаметр під'єднання | Ду 1/2" |
| Комплектація | Без кріплення |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Міжосьова відстань | 449 мм |
| Об'єм | 35,48 л |
| Площа обігрівання | 12,74 м2 |
| Потужність, Вт | 1274 |
| Підключення | Нижнє |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Тиск | 10 Bar |
| Товщина стінки | 1,1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 049 ₴


