
KORADO Радіатор сталевий бокове підключення тип 22 500х1600 KORADO (22050160-50-0010)
22 060 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3AD4252C231A
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор сталевий бокове підключення тип 22 500х1600 KORADO
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 500 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Сталь |
| Тип радіатора | 22 |
| Виробник | Korado |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22050160-50-0010 |
| Виконання | Панельний |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Довжина: | 1600 мм |
| Діаметр під'єднання | Ду 1/2" |
| Комплектація | Без кріплення |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Міжосьова відстань | 455 мм |
| Площа обігрівання | 29,63 м2 |
| Потужність, Вт | 2963 |
| Підключення | Бокове |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Тиск | 10 Bar |
| Товщина стінки | 1,25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 060 ₴



