
Santerra Радіатор сталевий, бокове підключення тип 22 400x1500 SANTERRA
10 276 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3DFC2EDB9BC4
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 400 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Тип радіатора | 22 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання | Панельний |
| Випробувальний тиск | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Довжина: | 1500 мм |
| Діаметр під'єднання | Ду 1/2" |
| Комплектація | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Міжосьова відстань | 349 мм |
| Об'єм | 61,2 л |
| Площа обігрівання | 28,62 м2 |
| Потужність, Вт | 2862 |
| Підключення | Бокове |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Тиск | 10 Bar |
| Товщина стінки | 1,1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 276 ₴


