
Santerra Радіатор сталевий нижнє підключення тип 22 500х1600 SANTERRA
13 776 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1C5EAECFDE1B
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор сталевий нижнє підключення тип 22 500x1600 SANTERRA - це ідеальне рішення для обігріву будь-якого приміщення. Цей надійний і функціональний радіатор виконаний з високоякісної сталі, що забезпечує йому довгий термін служби і ефективну тепловіддачу. Нижнє підключення забезпечує більш гнучку установку і економить місце, так як труби підключення розташовані нижче. Радіатор має тип 22, що означає два ряди панелей і два ряди конвекторів. Це гарантує високу тепловіддачу в приміщенні - 3618 Вт. Стильний дизайн радіатора стане доповненням будь-якого інтер'єру, а його компактні розміри дозволять розмістити його в будь-якому куточку кімнати. Висока продуктивність робить його ідеальним вибором для квартир, будинків, офісів та інших приміщень. Радіатор сталевий нижнє підключення тип 22 500x1600 SANTERRA - це не просто радіатор, а стильний і функціональний елемент опалювальної системи, що забезпечить комфортну температуру у вашому домі чи офісі. Надійність, довговічність та ефективність - ось, що робить цей радіатор одним із найкращих на ринку.
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 500 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Тип радіатора | 22 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання | Панельний |
| Випробувальний тиск | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Довжина: | 1600 мм |
| Діаметр під'єднання | Ду 1/2" |
| Комплектація | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Міжосьова відстань | 449 мм |
| Об'єм | 81,6 л |
| Площа обігрівання | 36,18 м2 |
| Потужність, Вт | 3618 |
| Підключення | Нижнє |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Тиск | 10 Bar |
| Товщина стінки | 1,1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 776 ₴


