
Santerra Радіатор сталевий нижнє підключення тип 22 500x900 SANTERRA
8 692 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9FA323656BD9
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сталевий радіатор нижнього підключення тип 22 500x900 SANTERRA - це надійне та ефективне рішення для обігріву будь-якого приміщення. Високоякісний матеріал та сучасні технології виробництва забезпечують тривалий термін експлуатації радіатора та високу тепловіддачу - до 2035 Вт. Цей радіатор має два секційні блоки, з проміжком у 22 мм між секціями, що забезпечує більш ефективний розподіл тепла і підходить для великих приміщень. Нижнє підключення та наявність стандартних підводок полегшує монтаж і підключення радіатора. Його компактний розмір 500х900 мм і профільний дизайн дають змогу встановити радіатор навіть у невеликих приміщеннях, не займаючи багато місця і не порушуючи інтер'єр. Якщо ви шукаєте якісний та ефективний радіатор для обігріву вашого будинку або офісу, то сталевий радіатор нижнього підключення тип 22 500x900 SANTERRA - це ідеальний вибір для вас. Надійний, ефективний і легкий у використанні, він гарантує комфортну температуру в приміщенні та допомагає знизити опалювальні витрати.
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 500 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Тип радіатора | 22 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання | Панельний |
| Випробувальний тиск | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Довжина: | 900 мм |
| Діаметр під'єднання | Ду 1/2" |
| Комплектація | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Міжосьова відстань | 449 мм |
| Об'єм | 45,9 л |
| Площа обігрівання | 20,35 м2 |
| Потужність, Вт | 2035 |
| Підключення | Нижнє |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Тиск | 10 Bar |
| Товщина стінки | 1,1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 692 ₴


