
Santerra Радіатор сталевий нижнє підключення тип 22 500x600 SANTERRA
6 653 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9D26BDC91202
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор сталевий нижнє підключення тип 22 500x600 SANTERRA - це ідеальне рішення для обігріву приміщень середнього розміру. Виготовлений з високоякісної сталі, він має високу міцність і стійкість до корозії, що подовжує термін служби радіатора. Завдяки економічній конструкції, що забезпечує оптимальний розподіл тепла, радіатор SANTERRA забезпечує рівний і комфортний обігрів кімнати впродовж усього часу. Модель має загальну тепловіддачу 1357 Вт, що робить його ідеальним вибором для опалення приміщень площею до 13,5 квадратних метрів. Завдяки нижньому підключенню, встановлення радіатора відбувається швидко і просто, а висока ефективність обігріву дає змогу значно скоротити витрати на опалення. Радіатор має тришарове біле покриття, яке дає змогу легко підтримувати його чистоту та гігієнічність, що особливо важливо для дитячих кімнат та алергіків. Завдяки своїй стильній і мінімалістичній конструкції радіатор SANTERRA легко впишеться в будь-який інтер'єр і довго тішитиме Вас своєю ефективністю та надійністю. Безпечний і простий у використанні, радіатор стане вірним помічником у створенні комфортної атмосфери у Вашому будинку або офісі.
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 500 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Тип радіатора | 22 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання | Панельний |
| Випробувальний тиск | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Довжина: | 600 мм |
| Діаметр під'єднання | Ду 1/2" |
| Комплектація | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Міжосьова відстань | 449 мм |
| Об'єм | 30,6 л |
| Площа обігрівання | 13,57 м2 |
| Потужність, Вт | 1357 |
| Підключення | Нижнє |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Тиск | 10 Bar |
| Товщина стінки | 1,1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 653 ₴


