
Santerra Радіатор сталевий нижнє підключення тип 22 500x500 SANTERRA
6 024 ₴
- Готово до відправки
- Код: 18FC3BD19DD1
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор сталевий нижнє підключення тип 22 500x500 SANTERRA - це якісний та надійний опалювальний прилад, що чудово підходить для обігріву приміщень будь-якого розміру. Виконаний з високоякісної сталі, цей радіатор має міцну конструкцію, оснащену двома панелями і двома рядами теплообмінників, що забезпечує ефективний нагрів повітря. Цей радіатор простий у монтажі та обслуговуванні, оснащений нижнім підключенням, що полегшує підключення до системи опалення. Його компактний розмір і елегантний дизайн дають змогу встановити його в будь-якому інтер'єрі, надаючи приміщенню затишок і комфорт. Радіатор сталевий нижнє підключення тип 22 500x500 SANTERRA - чудовий вибір для тих, хто шукає надійний та ефективний опалювальний прилад, який не тільки забезпечить оптимальну температуру повітря в приміщенні, а й стане стильним доповненням до будь-якого інтер'єру.
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 500 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Тип радіатора | 22 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання | Панельний |
| Випробувальний тиск | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Довжина: | 500 мм |
| Діаметр під'єднання | Ду 1/2" |
| Комплектація | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Міжосьова відстань | 449 мм |
| Об'єм | 25,5 л |
| Площа обігрівання | 11,31 м2 |
| Потужність, Вт | 1131 |
| Підключення | Нижнє |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Тиск | 10 Bar |
| Товщина стінки | 1,1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 024 ₴


