
Santerra Радіатор сталевий бокове підключення тип 22 500x700 SANTERRA
5 885 ₴
- Готово до відправки
- Код: D4CAF2C2AF0D
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор сталевий бічне підключення тип 22 500x700 SANTERRA - це ідеальне рішення для обігріву вашого будинку або офісу. Виготовлений із високоякісної сталі, він вирізняється міцністю та довговічністю, а його елегантний дизайн гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр. Пристрій має бічне підключення, що дає змогу легко підключати його до системи опалення. При цьому розміри його дорівнюють 500x700 міліметрів, що дає змогу встановити його на стіну в будь-якому зручному місці. Середня тепловіддача цього радіатора становить 1583 Вт, що гарантує швидке та ефективне обігрівання приміщення. Завдяки своїй структурі та формі, радіатор проводить тепло максимально рівномірно по всій поверхні, забезпечуючи комфортну температуру в будь-якій кімнаті. Не варто забувати, що це екологічно чистий продукт, який не містить шкідливих речовин. Він не тільки забезпечує високу тепловіддачу, а й зручний у використанні, легкий в установці та обслуговуванні. Обравши радіатор сталевий бокове підключення тип 22 500x700 SANTERRA, ви отримаєте якісний продукт, який забезпечить вам тепло і затишок у вашому домі чи офісі.
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 500 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Тип радіатора | 22 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання | Панельний |
| Випробувальний тиск | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Довжина: | 700 мм |
| Діаметр під'єднання | Ду 1/2" |
| Комплектація | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Міжосьова відстань | 449 мм |
| Об'єм | 35,7 л |
| Площа обігрівання | 15,83 м2 |
| Потужність, Вт | 1583 |
| Підключення | Бокове |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Тиск | 10 Bar |
| Товщина стінки | 1,1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 885 ₴


