
Santerra Радіатор сталевий бокове підключення тип 22 500x500 SANTERRA
4 664 ₴
- Готово до відправки
- Код: CFD0FCC0D9DE
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сталевий радіатор з боковим підключенням типу 22 500x500 мм від SANTERRA - надійне рішення для обігріву приміщень будь-якого розміру. Висока потужність радіатора - 1131 Вт - забезпечує швидкий і рівномірний прогрів повітря в кімнаті, створюючи комфортні умови для життя. Завдяки міцній і зносостійкій сталі, радіатор зберігає свою функціональність і естетичний вигляд протягом довгого часу. Бічне підключення забезпечує зручність установки і економить місце. Радіатор SANTERRA типу 22 500x500 мм - надійний помічник у забезпеченні затишку і тепла вашого будинку.
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 500 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Тип радіатора | 22 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання | Панельний |
| Випробувальний тиск | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Довжина: | 500 мм |
| Діаметр під'єднання | Ду 1/2" |
| Комплектація | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Міжосьова відстань | 449 мм |
| Об'єм | 25,5 л |
| Площа обігрівання | 11,31 м2 |
| Потужність, Вт | 1131 |
| Підключення | Бокове |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Тиск | 10 Bar |
| Товщина стінки | 1,1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 664 ₴


