
PoWoGaz Лічильник води PoWoGaz JS-90-1,6 ГВ SMART C +/ Dn 15/ для гарячої води М/ Q3=1,6/ L=110 без штуцерів (кл. С)
3 037 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4BE3E9739FAB
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лічильник води PoWoGaz JS-90-1,6 ГВ SMART C +/ Dn 15/ для гарячої води М/ Q3=1,6/ L=110 без штуцерів (кл. С)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,400 |
| Виконання | Без імпульсного вихода |
| Довжина: | 110 мм |
| Діаметр | 15 (1/2") |
| Клас | C |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Особливість конструкції | Сухохід |
| Призначення | Для гарячої води |
| Тип | Лічильник води |
| Тип приєднання | Муфтовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 037 ₴


