
K-flex Полотно 10x1000-20 K-flex ST АD (80110210107)
1 248 ₴
- Готово до відправки
- Код: 112555C723D5
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У лінійці професійної технічної теплоізоляції ST з'явилася новинка: полотно K-FLEX ST АD, яке виготовляється на основі самоклейки та армується сіткою. Розробка призначена для технічної ізоляції матеріалів, об'єктів та поверхонь з будь-яким температурним режимом (від'ємним та додатним).
Техніко-експлуатаційні властивості
- Вид виробу: рулон.
- Діапазон робочої температури ізольованого матеріалу: -200 °С — +85 °С.
- Товщина: 10 мм.
- Основа: самоклеюча, армована сіткою.
- Теплопровідність: 0,035 Вт/(м·К).
У каталозі компанії “Теплоарматура” представлений найповніший асортимент продукції ТМ К-ФЛЕКС, тому що ми є офіційним дистриб’ютором італійської продукції в нашій країні. У нас можна купити полотно на самоклеючій основі в будь-якому обсязі за вигідною ціною для теплоізоляції системи будь-якої складності. Для оформлення заявки слід замовити дзвінок або ж зателефонувати менеджерам у відділ збуту за номером телефону +380 (44) 353-10-33
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Товщина | 10 мм |
| Виробник | K-Flex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 80110210107 |
| Вага (кг) | 0,300 |
| Вогнестійкість | Г1 |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0,031 - 0,037 Вт/м·К |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кількість у заводській упаковці | 20 |
| Матеріал | Каучук |
| Опір водяної пари | ≥10000 |
| Особливість | Клеєвий шар |
| Призначення | Для водопостачання |
| Теплопровідність | 0,031 Вт/м·К |
| Тип | Теплоізолююче полотно |
| Ширина | 1 м |
| Щільність | 30 (+/-7) кг/м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 248 ₴


