
K-flex Полотно 25x1000-08 K-flex ST (80025210134)
1 742 ₴
- Готово до відправки
- Код: 869F209AF0FF
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полотно 25x1000-08 K-flex ST
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | K-Flex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 80025210134 |
| Вага (кг) | 0,750 |
| Вогнестійкість | Г1 |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0,031 - 0,037 Вт/м·К |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кількість у заводській упаковці | 8 |
| Матеріал | Каучук |
| Опір водяної пари | ≥10000 |
| Особливість | Без клеєвого шару |
| Призначення | Для водопостачання |
| Теплопровідність | 0,031 Вт/м·К |
| Тип | Теплоізолююче полотно |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 1 м |
| Щільність | 30 (+/-7) кг/м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 742 ₴


