
K-flex Теплоізоляція 42/6 K-flex РЕ RED (060422118PE0CR)
70 ₴
- Готово до відправки
- Код: B13297FF87F8
В системах трубопроводу, виконаних з природного каучуку, використовується теплоізоляція K-FLEX 42х6 РЕ RED. Основним призначенням італійської розробки є мінімізація тепловтрат у побутових та промислових інженерних системах.
Застосовується італійська ізоляція повсюдно:
- в інженерних опалювальних системах;
- в побутовому та промисловому будівництві;
- в гарячому та холодному водопостачанні.
Особливістю ізоляції, крім 100% безпеки для здоров'я та повної екологічності матеріалу, є унікальна технологія RED. Додаткове покриття дозволяє забезпечити ефективний захист ізоляції на довгі роки.
Техніко-експлуатаційні властивості
- Товщина ізоляції: 6 - 9 мм.
- Діаметр: 15-42 мм.
- Показник робочої температури: -40°С — +90°С.
- Матеріал: спінений полімер (поліетилен).
Каталог компанії “Теплоарматура” включає повний асортимент продукції італійської компанії К-ФЛЕКС. На правах офіційного дистриб'ютора ми пропонуємо за вигідною ціною ізоляцію лінійки ST, SOLAR та РЕ RED. У нас можна купити ізоляцію в оптовому та роздрібному обсязі, для комплектації об'єкта будь-якої складності. Для оформлення заявки можна замовити дзвінок або зв'язатися з менеджером відділу збуту за телефоном +380 (44) 353-10-33
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | K-Flex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 060422118PE0CR |
| Вага (кг) | 0,073 |
| Вогнестійкість | Г1 |
| Діаметр | Dn 42 |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0,040 Вт/м·К (+20 °C) |
| Колір | Яскравий |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кількість у заводській упаковці | 120 |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Опір водяної пари | ≥4000 |
| Призначення | Для водопостачання |
| Теплопровідність | 0,040 Вт/м·К |
| Тип | Трубна ізоляція |
| Товщина | 6 мм |
| Щільність | 30 (+/-7) кг/м3 |
- Ціна: 70 ₴


