
K-flex Теплоізоляція 64/20 K-flex РЕ (200642155PE0N0)
306 ₴
- Готово до відправки
- Код: 946CFD7CFC70
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Теплоізоляція 64/20 K-flex РЕ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | K-Flex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 200642155PE0N0 |
| Вага (кг) | 0,270 |
| Вогнестійкість | Г1 |
| Діаметр | Dn 64 |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0,039 ± 0,003 Вт/м·К |
| Колір | Сірий |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кількість у заводській упаковці | 38 |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Опір водяної пари | ≥4000 |
| Призначення | Для водопостачання |
| Теплопровідність | 0,040 Вт/м·К |
| Тип | Трубна ізоляція |
| Товщина | 20 мм |
| Щільність | 30 (+/-7) кг/м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306 ₴


