
K-flex Теплоізоляція108/25 K-flex 2 ST (25108005508)
1 362 ₴
- Готово до відправки
- Код: B816DAC61EB2
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Теплоізоляція108/25 K-flex 2 ST
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | K-Flex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 25108005508 |
| Вага (кг) | 0,999 |
| Вогнестійкість | Г1 |
| Діаметр | Dn 108 |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0,031 Вт/м·К |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кількість у заводській упаковці | 8 |
| Матеріал | Каучук |
| Опір водяної пари | ≥10000 |
| Теплопровідність | 0,031 Вт/м·К |
| Тип | Трубна ізоляція |
| Товщина | 25 мм |
| Щільність | 30 (+/-7) кг/м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 362 ₴


