
IZOflex Теплоізоляція 89/13 IZOflex
91 ₴
- Готово до відправки
- Код: FFC056CCFD52
Наш інтернет-магазин пропонує високоякісну теплоізоляцію IZOflex 89/13 за доступною ціною. Матеріал випускається міжнародною компанією Abriso, яка завоювала міцні позиції на європейському ринку.
Модель славиться підвищеною стійкістю до зношування, зовнішніх впливів та перепадів температури. Її призначення — ізоляція систем водопостачання та опалення. Ґрунтуючись на відгуках користувачів, її можна рекомендувати як простий у монтажі варіант.
Висока якість та невелика, якщо порівнювати з аналогічними виробами, вартість — ключові переваги утеплювача. Його замовляють для промислового, приватного та цивільного будівництва.
Головні характеристики теплоізоляції IZOflex 89/13
- Робочі температури: -40 — +90°C.
- Опір на стискання: 30 кПа.
- Теплопровідність: 0,0397 Вт/м градус К, при 10 градусах.
- Розміростійкість: ±1,1%.
- Щільність: мінімум 20 кг/м3.
- Водопоглинання: 8%.
- Діаметр — 89 мм.
- Товщина — 13 мм.
- Колір: сірий.
Основні особливості
Як можна побачити на фото, пристосування має замкнуту структуру з дрібними порами. Саме маленькі розміри комірок забезпечують високі звукопоглинаючі та теплоізоляційні властивості.
Поставляється виріб у вигляді труби. Обробляти його просто: воно легко розрізається, швидко приклеюється та висікається. Роботи зі встановлення не потребують багато часу та сил. Великої кількості монтажних аксесуарів теж не знадобиться. Адже треба лише розрізати матеріал вздовж, надіти його на трубу та склеїти місце розрізу. За потреби, його можна додатково покрити плівкою.
Особливості утеплювача зумовлюють сферу його застосування. Технічну теплоізоляцію ІЗОфлекс 89/13 можна купити для:
- опалювальних систем;
- ХВП;
- ГВП;
- каналізації.
Переваги утеплювача
Інженери компанії подбали про екологію: матеріал виготовляється за озонозберігаючою технологією. При виробництві не використовується фреон та інші шкідливі для навколишнього середовища та людини речовини.
Крім екологічної безпеки, для пристосування характерний високий рівень пожежної безпеки. Воно стійке до займання, поширення полум'я. Виріб стійкий до зношування, розтягування, згинання та вібрації. Воно не боїться впливу хімічних речовин та вологи.
Довговічність моделі підтверджується гарантією від виробника. Термін обслуговування становить 24 місяці. Але при грамотному встановленні, експлуатації, вона може прослужити понад чверть століття.
У “Теплоарматура” можна недорого купити теплоізоляцію ІЗОфлекс 89/13 та супутні товари. Для оптових покупців вартість знижується. Приймаємо оплату готівкою, безготівковими платежами.
Забезпечуємо своєчасну доставку продукції по Києву, Запоріжжю, Львову, Харкову, Одесі, Дніпру та всій Україні. Якщо хочете уточнити наявність, зробити замовлення або отримати безкоштовну консультацію — телефонуйте. Щоб менеджер зв'язався з вами сам, натисніть на кнопку зворотного дзвінка на сайті.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага (кг) | 0,331 |
| Вогнестійкість | Г1 |
| Діаметр | Dn 89 |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0,035-0,038 Вт/м·К |
| Колір | Сірий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість у заводській упаковці | 30 |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Призначення | Для водопостачання |
| Теплопровідність | 0,35 Вт/м·К |
| Тип | Трубна ізоляція |
| Товщина | 13 мм |
| Щільність | 25-40 кг/м3 |
- Ціна: 91 ₴


